SMART interaktīva displeja kontroliera atjaunināšana

SMART interaktīva displeja kontroliera atjaunināšana

21.07.2015.

Iepriekš jau esam rakstījuši, cik svarīgi ir sekot interaktīvas tāfeles kontroliera atjauninājumiem. Pagāja nedaudz laika un SMART izstrādātāji sagatavoja uzlabojumus arī SMART interaktīvajām displejam. Ja Jūsu iestādē ir pieejams interaktīvais displejs SB6000 sērijas (redzams attēlā), ļoti iesakām Jums izpildīt sekojošus soļus, lai padarītu tā darbu vēl labāku.
Pirmkārt, pārliecinieties, vai uz Jūsu datora ir uzinstalēta jaunāka SMART Notebook programmatūras versija. Ja Jūs izmantojāt kādu no versijām līdz SMART Notebook 11.4, tad kontrolieri nebūs iespējams atjaunināt. Šajā gadījumā vēlams sākumā atjaunināt programmatūru (lejupielādēt SMART Notebook 15 var uzklikšķinot šeit), protams, ja Jums ir pieejama atbilstoša programmatūras licence. Kad tas ir izdarīts, rīkojieties šādi:
  1. Uzklikšķiniet ŠEIT un lejupielādējiet .zip arhīvu uz Jūsu datora. 
  2. Kad arhīvs būs lejupielādēts, atveriet to un failu 0092-1.4.0.3-app-raw.bin pārkopējiet šeit: C:Program Files (x86) > SMART Technologies > SMART Product Drivers > Firmware > SP2. Ja, instalējot SMART Notebook programmu, Jūs norādījāt citu instalācijas mapi, šīs ceļš var atšķirties.
  3. Atveriet C:Program Files (x86) > SMART Technologies > SMART Product Drivers un ar dubultklikšķi palaidiet failu SMARTFirmwareUpdater.exe.
  4. Nospiediet Next.
  5. Sarakstā ar kontroliera atjauninājumu versijām izvēlēties 1.4.0.3.
  6. Sekojiet instalācijas vedņa norādījumiem līdz atjaunināšanas process būs pabeigts. 
Nokalibrējiet SMART interaktīvu displeju (šīs process tiek izpildīts tikai vienreiz):
  1. Atveriet SMART iestatījumus (Start Menu > SMART Technologies >SMART iestatījumi).
  2. Uzklikšķiniet uz SMART aparatūras iestatījumi, un nolaižamā sarakstā izvēlēties Papildu iestatījumi.
  3. Uzklikšķiniet uz Kalibrēt.
  4. Izpildiet visus norādījumus.
Ja Jums kaut kas neizdodas vai ir parādījušies jautājumi, droši kontaktējieties ar mums: KONTAKTI
SIA “Certes.lv” atbilst ISO 9001 un 14001 standartiem
crosschevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram