Krāsainās stikla virsmas – interesanta alternatīva!

Krāsainās stikla virsmas – interesanta alternatīva!

15.06.2016.

Jaunums tāfeļu nozarē

Stikla virsmas tāfeles gūst arvien pieaugošu popularitāti tāfeļu izvēlē. Atbildot uz šo pieprasījumu, mūsu uzticamais sadarbības partneris un prezentācijas rīku ražotājs Legamaster B.V. ir nācis klajā ar krāsainu stikla virsmu variācijām dažādām gaumēm un interjera prasībām. Labākā kvalitāte par labāko cenu! Tāfeles ir pieejamas četrās krāsās. To lietotājs iegūs ne tikai papildu rakstīšanas un informācijas aprites laukumu, bet tās kalpos arī kā interesants interjera elements.

Stikla tāfeles ir multifunkcionāli, magnētiski stikla paneļi, uz kuriem var rakstīt. Moderno un elastīgo īpašību dēļ pieprasījums pēc šāda risinājuma mājās, skolās, birojos, māju birojos un viesnīcās ir liels un turpina pieaugt.

Krāsas triepiens jūsu interjerā

Balstoties uz izstrādāto pētījumu, Nīderlandes ražotājs Legamaster stikla tāfeles ir laiduši klajā populārāko krāsu izvēlē – sarkanā, baltā, zilā, melnā un zaļā. Arī to formāts ir pieejams dažādās variācijās: 40x60, 60x80, 90x120 un 100x150 cm.

Paneļi ir izgatavoti no vairākkārt rūpīgi testēta stikla un var tikt stiprināti dažādās kombinācijās – viens pie otra, viens virs otra, veidojot dažādas kompozīcijas, izmantojot gan dažādo krāsu, gan izmēru variācijas. Krāsa, forma un augstā kvalitāte nozīmē to, ka krāsainās stikla tāfeles perfekti iederēsies jebkurā telpā un piedos tai interesantu akcentu.

Viss, kas jums nepieciešams

Protams, ka tāfelei papildus ir pieejami dažādi piederumi tās lietotāja ērtībām un iespēju dažādošanai. Komplektācijā ietilpst speciāli stikla tāfeļu marķieri, magnēti, kas paredzēti stikla virsmām, un tāfeles stiprināšanas aprīkojums.

Ražotājs ir sagatavojis arī sākuma komplektu, kurā atradīsiet visu, lai veiksmīgi un netraucēti lietotu iegādāto tāfeli – Starter Kit komplektā ietilpst 5 marķieri, 4 magnēti, mikrošķiedras tīrīšanas lupatiņa un tāfeļu tīrīšanas līdzeklis. Šo komplektu var iegādāties papildus tāfelei, tā nodrošinot, ka viss tāfeles lietošanai nepieciešamais vienmēr ir pa rokai.

Legamaster jau 60 gadus ir vadošais zīmols vizuālo komunikāciju sfērā. Šāda produkta pievienošana produktu katalogam bija loģisks un pareizs solis.

Avots:
SIA “Certes.lv” atbilst ISO 9001 un 14001 standartiem
crosschevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram