Vivitek jaunā projektoru sērija lāzerprojektoru kategorijā – teicams sniegums kompaktā izmērā

Vivitek jaunā projektoru sērija lāzerprojektoru kategorijā – teicams sniegums kompaktā izmērā

06.09.2017.

Uzņēmumiem, kam augstas kvalitātes prasības mijas ar vēlmi izvairīties no smagiem un lieliem projektoriem, Vivitek D4000 sērijas lāzerprojektori būs pareizā izvēle – lāzerprojektora kvalitāte, kas ietilpināta 10 kg vieglā un kompaktā projektorā. Projektors lieliski iederēsies uzņēmumu vidēja izmēra konferenču telpās.

Aizsargāts optiskais motors: aizsardzība pret putekļiem, mitrumu + optimizēta gaismas efektivitāte = garantēta attēla kvalitāte un projektora ilgs mūžs.

D4000 sērijas projektors, lietojot to 8 stundas ik dienas visu gadu, būs uzticams tā lietotājam gandrīz 8 gadus. Lielas noslodzes gadījumā šāda izturība ir būtiska. Kā tā ir iespējama? Vienkārši! Vivitek ir īpaši parūpējušies, lai projektoru lielākie draudi – putekļi – nepiekļūtu lāzerprojektora optiskajam motoram; šīs sērijas projektoriem tas ir speciāli noslēgts, šādi to aizsargājot un nodrošinot projektora ilgu lietošanu. Papildus optiskās un siltuma sistēmas aizsardzībai no putekļiem un mitruma projektoram tiek optimizēta arī gaismas efektivitāte. Tas, ko lietotājs iegūst, ir: garantēta attēla kvalitāte un garš projektora darbmūžs.

Uzlabota dzesēšanas sistēma: klusāks un aizsargāts no augstas temperatūras = iekļaujas vidē un ilgāks ekspluatācijas laiks. Vēl viena būtiska pievienotā vērtība ir siltuma pārvaldība. Tās rezultātā projektoram ir uzlabota dzesēšanas sistēma un augstāka efektivitāte, kas sniedz lietotājiem divus galvenos ieguvumus projektora lietošanā. Pirmkārt, pielāgotā dzesēšanas sistēma nozīmē, ka projektors var darboties ar lēnāku ventilatora ātrumu, respektīvi, tas ir daudz klusāks un mazāk traucējošs nekā citi projektori. Otrkārt, uzlabotā dzesēšanas sistēma aizsargā projektoru no augstām temperatūrām, pagarinot tā ekspluatācijas laiku.   

Paplašinātas iespējas uzstādīšanā: fiksēts 1,65x tālummaiņas objektīvs ar vertikālo un horizontālo objektīva nobīdi = elastība projektora uzstādīšanā.

Iegādājoties projektoru, tiek izsvērtas vairākas īpašības: attēla kvalitāte, projektora izmērs, tā darbmūžs, lietošanas ērtums un citas īpašības, kas noderētu projektora aizsardzībai pret potenciālajiem draudiem. Visas šīs īpašības ir apskatītas un atzīmētas ar ķeksīti, bet kā ir ar projektora uzstādīšanu, instalāciju? Tas ir vēl viens svarīgs faktors, kas jāizvērtē, izvēloties projektoru. Pārskatot D4000 projektoru specifikāciju, arī pie šīs prasības varam vilkt drošu ķeksīti, jo papildus vieglajai instalācijai, šīs sērijas projektoriem ir iebūvēts fiksēts 1,65x tālummaiņas objektīvs ar vertikālo un horizontālo objektīva nobīdi. Objektīva nobīdes iespēja nodrošina projektora novietojuma izvēles brīvību, bet HDBaseT saskarne nodrošina ilgu signālu pārraidi. 

 
 
SIA “Certes.lv” atbilst ISO 9001 un 14001 standartiem
crosschevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram