Video konferences sistēmas - pamata aprīkojums veiksmīga uzņēmuma sanāksmju telpā

Video konferences sistēmas - pamata aprīkojums veiksmīga uzņēmuma sanāksmju telpā

11.10.2017.

Tehnoloģijas neapšaubāmi ir mainījušas veidu, kā mēs komunicējam. Un nenoliedzami – šīs izmaiņas ir bijušas uz labu. Šajā rakstā pastāstīsim, ko labu biznesam sniedz video konferences sistēmas.

Mēs ik dienu izmantojam komunikācijas rīkus, lai sazinātos ar ģimeni un draugiem neatkarīgi no mūsu vai viņu atrašanās vietas. Biznesā tie ļauj ērtāk vadīt projektus, sazināties ar klientiem un pārraudzīt padoto darbu. No visām pieejamajām komunikācijas platformām video konferences sistēmām, iespējams, ir vislielākais potenciāls biznesa efektivizācijā. Tālāk ir aprakstīti trīs galvenie ieguvumi, ko sniedz video konferences sistēma.

Uzlabota komunikācija

Darbs no mājām vai no citas valsts, reģiona jau ir ierasta prakse, kas ir izdevīga gan darbiniekam, gan darba devējam. Tie, kas ir izmantojuši šādu darba modeli, uzsvērs tā pareizu pārvaldīšanu. Izmantojot video konferences, to paveikt ir daudz vieglāk un procesi tiks pārvaldīti efektīvāk – regulāras video tikšanās ar darbiniekiem, kas strādā no attāluma, var notikt pat katru dienu: stratēģijas pārrunāšana, paveiktā analīze, jaunu mērķu uzstādīšana uzskatāmā veidā, kas rada iespaidu, ka esat vienā telpā. Komunikācija ir viens no galvenajiem rīkiem, kas spēj nest lielu pienesumu uzņēmumam. Komunikācijas kultūras sakārtošana darbinieku, sadarbības partneru un klientu vidū ir viens no veiksmīgas uzņēmējdarbības balstiem.

Līdzekļu ietaupījums

Ceļošana ar mērķi satikt klientus un piegādātājus ir vērtīga, bet tā, nenoliedzami, prasa arī lielu līdzekļu ieguldījumu. Neatkarīgi no tā, vai uzņēmums ir jaunuzņēmums vai liels koncerns, šādas tikšanās vienmēr ir bijušas svarīgas, bet, pateicoties straujajai tehnoloģiju attīstībai, šo pašu efektu var iegūt arī bez fiziskas ceļošanas. Pirms uzņēmumi iepazina video konferences sistēmas, ieguvumus, ko sniedza tikšanās aci pret aci, bija grūti pielīdzināt telefonsarunai vai sarakstei e-pastā. Tagad ar video konferenču palīdzību biznesa attiecības var uzturēt un dibināt tikpat kvalitatīvā līmenī, papildus ietaupot gan laiku, gan naudu.

Attēlojuma precizitāte

Video konferences zvanā sarunas dalībnieki var justies tā, it kā tikšanās notiktu klātienē. Informāciju var nodot tieši tādā pašā veidā, kā tas notiktu, ja tikšanās dalībnieki būtu vienā telpā: rakstīšana uz tāfeles, “flipchart” tāfeles, prezentācijas demonstrēšana, iepazīstināšana ar produktiem u.c.

Šī ir lieliska iespēja, kā uzņēmumam ietaupīt līdzekļus, kļūt internacionālam, būt produktīvākam un uzlabot komunikāciju gan ar darbiniekiem, gan sadarbības partneriem un klientiem.

Mūsu pieredzē jau daudzi uzņēmumi ir ieviesuši video konferences sistēmu savā komunikācijā; populārākā no ieviestajām sistēmām ir Logitech GROUP, kas ir piemērota mazām un vidēja izmēra sanāksmju zālēm.

SIA “Certes.lv” atbilst ISO 9001 un 14001 standartiem
crosschevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram