Atbildes uz pieciem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par akustiskajām klusuma kabīnēm birojos

Atbildes uz pieciem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par akustiskajām klusuma kabīnēm birojos

15.06.2022.

1) Vai klusuma kabīnē kļūst smacīgi?

Nē, kvalitatīvi uzbūvētā biroja akustiskajā kabīnē nekad nav smacīgi! Izvēloties sev akustisko kabīni, pievērsiet uzmanību, vai tiek nodrošināta patstāvīga piespiedu ventilācija.

Hushoffice klusuma kabīnē ventilācija un apgaismojums ir vadāmi ar ērtiem vadības slēdžiem

Ņemsim par piemēru Hushoffice klusuma kabīnes, kura ir arī mūsu, Certes.lv birojā. Ventilācija tiek aktivizēta ar kustību sensoru, un gaisa apmaiņa sākas, tikko ieņemta sava vieta akustiskajā kabīnē. Tādejādi tiek nodrošināta svaiga skābekļa pieplūde no biroja telpām, kurā akustiskā kabīne ir izvietota. Ventilācija izslēdzas, kad akustisko kabīni beidz lietot. Viss notiek automātiski un ērti.

2) Vai klusuma kabīnē nerodās klaustrofobiska sajūta?

Pārdomātas klusuma kabīnes dizaineri un inženieri ir radījuši ilgstošā izstrādes procesā. Hushoffice klusuma kabīņu dizainā ir īpaša vērība pievērsta komforta sajūtas radīšanai.

HushMeet open S, daļēji slēgta 2 personu akustiskā kabīne, paredzēta neformālākām pārrunām

Daudzi mūsu klienti ir pārsteigti, cik plaša ir Hushmeet akustiksā klusuma kabīne. Efektīvā ventilācija rada gaisīguma sajūtu. Skaņas izolācija nomierina un atdala no biroja kņadas. Esot akustiskajā kabīnē nerodas sajūta "būt kā kastē", bet gan nemanāmi liek nomierināties un koncentrēties uz sarunu vai veicamo uzdevumu.

3) Cik klusas ir akustiskās kabīnes?

Klusas, bet ne pārāk klusas. Tieši tik cik nepieciešams. Kvalitatīva akustiskā kabīne ir radīta, lai bloķētu mērķa trokšņus no biroja, bet ne pilnīgi visu skaņu. Rezultātā akustiskajā kabīnē ir patīkami mierīgi, bet nerodas kapa klusuma nepatīkamā sajūta. Akustiskās kabīnes ne tikai ir klusas priekš tās lietotājiem, bet arī klusina skaņas no kabīnes, netraucējot pārējos borojā. Akustiskās kabīnes ir precīzi pielāgotas uzmanības koncentrēšanās spējas veicināšanai. Apsaktīsim mums zināmos Hushoffice produktus. Tehniski runājot, to interjers uztur apmēram 40dB skaļu skaņu, jo ir pierādīts, ka 40dB skaņas līmenis ir labākais skaļums priekš koncentrēšanās. Ja skaņa ir skaļāka, tad jūs tiekat traucēts, nespējot fokusēties veicamajam uzdevumam. Ja klusāka, tad rodas neomulīga sajūta, it kā jūs būtu vakuumā.

Piemēram HushPhone kabīne absorbē skaņu, pārvēršot 70 dB skaļuma ofisa troksni par 40dB nomierinošu skaņu kabīnē

4) Vai akustiskā klusuma kabīne ir paredzēta kolēģu izolācijai vienam no otra?

Nē. Klusuma kabīnes nav radītas, lai izolētu kolēģus, bet gan lai dotu iespēju pašiem izolēties, kad ir nepieciešams koncentrēties vai veikt tikšanos ofisa ķnadas netraucētiem.

Kā šīs hushTwin akustiskās kabīnes ir paredzētas darba vietas radīšanai uzdevumiem, kas prasa koncentrēšanos. Pie tam pāris kvadrātmetru platībā tiek nodrošināta pilnībā individuāla darba telpa.

Pie tam mūsdienīgas akustiskās kabīnes patiesībā var padarīt biroju pat vairāk sociālu. Kā? Piemēram veicot sanāksmes HushMeet klusuma kabīnē, kura paredzēta četriem cilvēkiem. Tā kā troksnis tiek izolēts, komanda var kļūt radošāka un atvērtāka, jo apkārtējā vide tai netraucē. Vai arī divu personu aksustiskā kabīne veiciena atvērtāku 1:1 sarunu, jo runātais ir privāts un apkārtējam birojam nedzirdams.

5) Kas notiek ar mikrobiem?

Domājot par veselību un drošību, izvēlieties aksustisko kabīni ar premikrobu pārklājumu. Visas biežāk aiztiekamās virsmas Hushoffice kabīnēs ir ar tādu pārklātas. Tāds pārklājums novērš vīrusu un citu mikrobu vairošanos.

Vai zinājāt, ka augi var nogalināt vīrusus un baktērijas, kas izplatās pa gaisu?

Akustiskās klusuma kabīnes var padarīt atvērtā tipa biroju drošāku. Atvērtā tipa birojos kādreiz darbinieki slimoja 62% vairāk kā parastā veida birojos. Kāpēc? Tāpēc ka bez sienām, mikrobi un vīrusi atvērtā tipa birojā varēja izplatīties kā meža ugunsgrēks. Kabīnes rada barjeru atvērtā tipa birojā. Un ņemot vērā, ka 80% no slimībām izplatās caur virsmām, pretvīrusu pārklājums šķiet gudrs risinājums.

Kopsavilkums:

1) Vai klusuma kabīnē kļūst smacīgi? Nē, kabīne ar piespiedu ventilāciju nodrošina nepārtrauktu gaisa apmaiņu.

2) Vai klusuma kabīnē nerodās klaustrofobiska sajūta? Nē, ja jūsu kabīne nodrošinās gaisa apmaiņu, caurspīdīgus stikla paneļus vienā vai abās pusēs un pārdomātu akustiku, padarot skaņu patīkami klusu, nevis kapa klusu.

3) Cik klusas ir akustiskās kabīnes? Klusuma kabīnes ir komfortabli klusas. Tās uztur aptuveni 40dB fona troksni, kas ir piemērots skaņas līmenis, kas veicina koncentrēšanos.

4) Vai akustiskā klusuma kabīne ir paredzēta kolēģu izolācijai vienam no otra? Nē, kabīnes nav paredzētas ilgstošai izolācija, bet gan iespējai norobežoties un koncentrēties, kad tas ir nepieciešams.

5) Kas notiek ar mikrobiem? Domājot par veselību un drošību, izvēlieties klusuma kabīni ar antivīrusu virsmas pārklājumu.

Mēs, Certes.lv SIA esam vadošā klusuma kabīņu ražotāja HushMeet partneri Latvijā. Ja jūs izlasījāt šo rakstu, tad jums ir svarīga kvalitatīva darba vide jūsu birojā. Priecāsimies jums sniegt konsultāciju un demonstrēt akustisko klusuma kabīņu priekšrocības. Saziņai apmeklējiet www.certes.lv mājaslapu.

Avots:
Redaktors
Redaktors
Rakstu par mūsdienu tehnoloģiju izmantošanu izglītībā.
SIA “Certes.lv” atbilst ISO 9001 un 14001 standartiem
crosschevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram